Ми працюємо над тим, щоб максимально поширити використання альтернативних джерел енергії, таким чином зробити свій внесок у збереження світової екології.

Трохи про нас

Завдяки великому практичному досвіду і можливості застосовувати тільки найновіші технологічні розробки, компанія «Бест Еко» швидко і якісно здійснює установку сонячних електростанцій, геліосистем, вітрогенераторів і теплових насосів будь-якої складності.

працюємо з 2013 року

Компанія «Бест Еко» веде свою діяльність з 2013 року. Основним видом діяльності компанії є господарська діяльність в сфері альтернативної енергетики.

about us

На даний момент компанія динамічно розвивається і розширюється, а також має виробничі ресурси на території Житомирської області.

about us

Головний офіс компанії знаходиться в Києві.

Наша команда

У ТОВ «Бест Еко» працюють тільки найкращі фахівці в сфері енергетики. Їх професіоналізм і багаторічний досвід дає можливість надавати нашим клієнтам тільки найкращий сервіс. Всі роботи, які надає компанія, виконуються під ключ. І таким чином, після установки ми здаємо своїм клієнтам тільки повністю діючий продукт, який не потрібно допрацьовувати. Якість наших систем альтернативної енергії дасть можливість забути на кілька років про рахунки за електроенергію.

workplace

solar-panels

Фахівці компанії здійснюють установку і монтаж автономних і мережевих сонячних систем, які можуть обслуговувати житлові і промислові об'єкти. Крім того, ми встановлюємо високопродуктивні колектори всіх видів.

Хочеш приєднатися до команди професіоналів?

відправити запит

Нам довіряють

Ми співпрацюємо з провідними виробниками світу з виробництва обладнання і матеріалів та застосовуємо тільки сертифіковану, екологічно безпечну та надійну продукцію, що, в свою чергу, є гарантом якості.

Залишились питання ?

Ми раді дізнатись більше про Вас і вияснити, разом, як ефективно реалізувати проект. Якщо Ваше серце в ньому, то і наше. Наша команда експертів готова запропонувати Вам найкраще рішення!

office@besteco.com.ua +38 (098) 852 19 01 +38 (098) 852 19 10

04070, м. Київ,
вул.Костянтинівська, 27

показати на карті