Основний напрямок діяльності компанії  - підбір та установка альтернативних джерел енергії:

вітру, води і сонця.

Дипломовані фахівці, професіонали з відновлюваної енергетики, проконсультують і підберуть найкращі моделі обладнання та складуть комерційну пропозицію для будь-якого об'єкта. 

Досвід і знання в цій сфері дають можливість реалізовувати  проекти з мінімальними витратами.

Що ми робимо

Наша компанія працює над тим, щоб надавати населенню якісні послуги і широкий вибір джерел альтернативної енергії 

сонячных електростанційгелеосистем а також

автономне освітлення на сонячній енергії та теплообладнання.

services-example
services-example

Сонячні системи для будинків

Сонячні електростанції дають можливість забезпечити енергонезалежність квартир, будинків або дач.

Всі роботи, які надає компанія, виконуються «під ключ». Таким чином, після установки устаткування, ми здаємо своїм клієнтам повністю діючу систему, яка не вимагає доопрацювань.

Дані системи альтернативної енергії економить Ваші гроші, дає можливість додатково заробляти на «Зеленому Тарифі», а головне забути про високі рахунках за електроенергію.

services-example
services-example

Промислові сонячні системи

Навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що ефективність роботи будь-якого обладнання повинна бути найвищою. Для того, щоб забезпечити максимальну ефективність роботи альтернативних джерел електроенергії наші інженери розроблять індивідуальний проект для будь-якого об'єкта з урахуванням всіх його технічних особливостей. Крім того, пропонується можливість надання розширеної проектної документації після здачі об'єкта в експлуатацію.

services-example
services-example

Сонячна теплоенергетика

Висока продуктивність сонячних колекторів, може використовуватися для опалення будівель, обігріву теплиць, забезпечення гарячого водопостачання та підігріву басейнів.

Ми забезпечимо якісний результат по встановленню та налагодженню вашої системи!

services-example
services-example

Автономне освітлення на сонячних батареях 

За останні п'ять років ми зіткнулися з постійно зростаючим попитом на сонячне освітлення для житлових будинків і домоволодінь.

Ми пропонуємо рішення для акцентного освітлення вздовж вулиць та дорог прибудинкових територй або в техно/індустріальному парку.

...і ще кілька наших послуг

Энергоаудит объектов

Індивідуальне проектування

Профілактика і сервісне обслуговування

Зелений тариф

Підбір обладнання

Монтаж і Шеф-монтаж

Обстеження обраного місця для установки обладнання, оцінка раціональності використання різних марок та типів обладнання. Результат робіт оформляється у вигляді комерційної пропозиції, з описом проведених робіт та комплектаціЇ обладнання

Результат, очікуванний клієнтом по комплексу робіт встановленого обладнання, - повинен бути високоефективним. Для того, наші інженери розроблять індивідуальний проект для будь-якого об'єкта з урахуванням всіх його технічних особливостей.

Згодом будь-яка система потребує діагностиці. Сервісне обслуговування являє собою комплекс заходів, який потрібно для профілактики системи, визначення джерел втрат, а також слабких ланок системи.

Ми готові надати послуги з профілактики, забезпечити сервісне обслуговування, а також дати загальну оцінку ККД з рекомендаціями щодо його підвищення при необхідності.

Зелений тариф - спеціальний тариф, за яким держава, в особі державного підприємства «Енергоринок», купує у підприємств різних форм власності та фізичних осіб електроенергію, вироблену з використанням відновлюваних джерел енергії - сонця, вітру, біомаси, а також води (малих ГЕС).

Ставка «зеленого» тарифу прив'язана до курсу євро.
Для приватних сонячних електростанцій встановленою потужністю до 30 кВт «зелений» тариф складе:

- 0,193 євро / кВт, якщо станція підключена в 2016 р.

- 0,183 євро / кВт, якщо станція підключена в 2017-2019 рр.

- 0,164 євро / кВт, якщо станція підключена в 2020-2024 рр.

- 0,146 євро / кВт, якщо станція підключена в 2025-2029 рр.

За роки роботи в цій сфері наші фахівці ознайомилися та на власному досвіді змогли дізнатися переваги і недоліки самих різних типів обладнання.

Наша компанія надає своїм клієнтам якісне обладнання передових світових компаній.

Одним з найважливіших етапів роботи будь-якого високотехнологічного обладнання це якісний монтаж. Компанія «Бест Еко» надає своїм клієнтам гарантію на виконання монтажних робіт обладнання всього об'єкта.

Якщо клієнт або компанія мають в своєму розпорядженні власних фахівців, які можуть виконати монтаж, фахівці нашої компанії можуть забезпечити інформаційну підтримку, а згодом контроль якості установки обладнання. Наш фахівець може відвідати об'єкт і проконсультувати монтажну бригаду, надати всю необхідну документацію і перевірить якість роботи перед здачею об'єкта в експлуатацію.

Залишились питання ?

Ми раді дізнатись більше про Вас і вияснити, разом, як ефективно реалізувати проект. Якщо Ваше серце в ньому, то і наше. Наша команда експертів готова запропонувати Вам найкраще рішення!

office@besteco.com.ua +38 (098) 852 19 01 +38 (098) 852 19 10

04070, м. Київ,
вул.Костянтинівська, 27

показати на карті